O mnie:

Kim jest 1934044_932174106861982_2717106096070342779_nFausti?

Fausti to skrót od imienia Faustyna. Lubię poznawać ludzi, lubię jak mają coś ciekawego do powiedzenia i potrafią dzielić się radością. Wtedy sobie tę radość przemnażamy i wspólnie cieszymy się szczęściem. Szczęśliwy ze mnie człowiek.

mini logoNa czym polega projekt Fausti in France?

Projekt Fausti in France to podsumowanie wszystkich informacji, które zgromadziłam przez ostatnich kilka lat podróżowania i mieszkania we Francji. To także nawiązania do tego co mówili mi Francuzi i inni Polacy, którzy mieszkali w tym pięknym kraju.

Fausti in France to projekt, który gromadzi informacje na temat Francji, których raczej nie znajdziemy w przewodnikach. Staram się selekcjonować informacje, na bieżąco uzupełniać wiedzę tak, aby stworzyć prawdziwy obraz Francji. Taki, który odbiega od tego co w popularnych mediach czy przewodnikach, coś po środku – oczami ludzi.

Z mojej strony, jako autorki – jest to ogromne wyzwanie i sprawdzenie swoich możliwości. Wszystkie treści tworzę sama – poczynając od stworzenia tego bloga, przez teksty, zdjęcia, nagrania, tłumaczenia, grafiki, a także zarządzanie social mediami. Wierzę, że znajdą się osoby, które skorzystają z informacji zawartych na tej stronie i wykorzystają je w swojej przygodzie z krajem bagietki.

Czym jeszcze się zajmuję?

W życiu codziennym zajmuje się pisaniem i projektowaniem. Od poniedziałku do piątku pracuję w Warszawie, a w weekendy studiuję we Wrocławiu kierunek o wdzięcznej nazwie – communication design.

Projekt Fausti in France jest obecnie najbardziej czasochłonnym ze wszystkich, którymi się zajmuję. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj na mojego prywatnego instagrama lub linkedina.

Reklamy